Karrier lehetőségek

Szakmai vezető munkatársat keresünk az Oxygen Wellness Fáy edzői csapatának élére.

AMIT KÍNÁLUNK:
Magyarország vezető fitness klubjában jó teljesítményű és hangulatú csapat,
Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely,
teljesítmény-orientált bérezés, az alap díjon felül,
sokoldalú, változatos munka,
ingyenes fitness központ használat saját részre és egy családtag részére,
kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség,
Munkaidő: kötetlen - minimum heti 20 óra

Munkába állás kezdete: azonnal

Főbb feladatok, munkák:

Heti csoportos órarend szervezése, karbantartása
Oktatók munkájának ellenőrzése
Szakmai jellegű vendég kérdések írásbeli, szóbeli megválaszolása
Együttműködés a management többi tagjával a problémák kezelésével és a folyamatos fejlesztéssel kapcsolatban
Oktatókkal folyamatos kommunikáció az aktuális akciókkal kapcsolatban
Új oktatók keresése a vendég létszám növelése érdekében
Hó végi elszámolások nyomtatása/elküldése az edzők részére
Hó végi statisztikák elkészítése és bemutatása a csoportos órákról
Proaktív csapat szellem kialakítása
Az edzők és a vezetőség közti kapocs megteremtése
Új edzők felvételiztetése, a személyzeti felelőssel közösen
Minden oktatóval személyes és folyamatos kommunikáció fenntartása
Belső-oktatói Facebook csoport managelése
ELVÁRÁSOK
Bármilyen kiegészítő fitnesz szakmai tanfolyam, vagy aerobik szakmai tanfolyam (Hot Iron, Pilates, Spinning, SpinRacing, stb.)
Számítógép felhasználói ismerete (Word, Excel)
Rugalmas, előítéletektől mentes, hajlandóság az együttműködésre
Pozitív, eredmény orientált, optimista
Előnyök a kiválasztásnál
Közép/Felsőfokú Rendezvény szervezői végzettség
Közép/Felsőfokú Sport szervezői végzettség
Multinacionális cégnél szerzett csoport vezetői vagy más vezetői tapasztalat
Jogosítvány, saját autó

Szükséges tapasztalat:
3 év csoportos oktatói óratartási tapasztalat
SZÜKSÉGES VÉGZETTSÉG:
személyi edzői vagy csoportos oktatói végzettség
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nincs, de előnyt jelent angol nyelv társalgási szint
FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:
20 órás munkaidő/hét
Alvállalkozó, amennyiben más klubban is tartasz órákat
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, Fáy utca 45.

Szakmai vezető

Recepciós és vendéglátós

Téged keresünk, ha kiváló a kommunikációd, ha imádsz emberekkel foglalkozni, szereted a nyüzsgést és szívesen lennél egy vidám, célorientált csapat tagja.

Főbb feladatok:

Érkező vendégek fogadása, regisztrálás, tájékoztatása
be-kicsekkoltatás
Telefonok kezelése
bérletek, termékek értékesítése
Elvárások:

Jó kommunikációs készség
Lendületes, vidám személyiség
nyitott, pozitív személyiség
igényes megjelenés
Amit kínálunk:

8 órás bejelentett munkaviszony
Exkluzív  munkakörnyezet
Ingyenes fitnesz-wellness használat, a belépés dátumától
Segítőkész csapat
változatos, sokszínű munka
versenyképes alap fizetés+teljesítménybér
Teljeskörű képzés
azonnali munkakezdés

Személyi edző

Akkor Jelentkezz, ha
Kiválóan kommunikálsz, mert tudod, hogy szakmai tudásod mellett ez lesz a legfontosabb eszközöd
Motiváló számodra a fejlődési, tanulási lehetőség.
Kíváncsi vagy, milyen eszközökkel tudsz tökéletes vendégkapcsolatot kiépíteni és ápolni.
Szeretnél Budapest egyik legnagyobb prémium kategóriás termében dolgozni és örömet okoz számodra, ha a vendégek általad érik el céljaikat.
Fontos számodra, a munkakörnyezet, az ingyenes parkolás és a barátságos légkör
Szeretnél egy képzett, sikerorientált csapat tagja lenni

Exkluzív munkakörnyezet, 100%-os légcsere , folyamatos 22 °C-os hőmérséklet
Hétköznap 06:00-22:30-ig, hétvégén és ünnepnap 08:00-20:00-ig lehetőséget az edzés tartásra,
Ingyenes kombinált korlátlan havi bérletet (tetszőleges számban látogathatod a csoportos órákat is)
Állandó öltözőszekrényt
Törölközőt az edzés idejére az edzőnek és a vendégek számára is
Személyzeti étkezőt, ahol a hűtőben tárolhatod a magaddal hozott ételeket
Ingyenes parkolást
20-30% kedvezmény a kávézónkban
 Weboldali megjelenést az Oxygen Fáy oldalán, ahol a napi látogatottság 2000 látogató felett van
 Edzői falon megjelenést, ami előtt minden vendégünk egy edzésen legalább 2 alkalommal elmegy
1100 m2-nyi területen található több, mint 130 gép közül választhatsz, hogy melyiket használod a vendégeddel
Tanita testösszetétel elemző készülék használatát, mellyel professzionálissá teheted az edzéseidet és kimutathatod a vendégeid részére a legapróbb testalkati változásokat is.
Naponta átlagosan 10 új vendéget, aki még nem járt a klubban
Évente 1-2 alkalommal belső képzések, ahol segítünk abban, hogy gazdaságilag is eredményes edző legyél, kiemelkedj az átlag közül
És nem utolsó sorban egy kedves csapat tagja lehetsz, abban a klubban, ami 2005-óta Budapest elitjébe tartozik.
Ha a fentieket értékeled, szereted az embereket, szívesen kommunikálsz velük és szeretsz segíteni másoknak, akkor jelentkezz hozzánk edzőnek!